Manor hotel w krainie tysiąca jezior.

Hotel Manor w Olsztynie

Zapraszamy Państwa do uroczego Hotelu Manor w Olsztynie położonego nad jeziorem na skraju lasu w krainie tysiąca jezior – Warmii i Mazur. Położenie obiektu nad Jeziorem Żbik oraz w pobliżu lasu zapewnia naszym Gościom spokój, ciszę oraz możliwość relaksu w otoczeniu natury. Hotel posiada 300 miejsc noclegowych oraz 10 sal szkoleniowo-konferencyjnych, co umożliwia organizację konferencji, szkoleń, bankietów, przyjęć weselnych, chrzcin, studniówek, bali oraz innych wydarzeń okolicznościowych.

  • Noclegi w Olsztynie, nocleg Olsztyn, na Mazurach
  • Sale szkoleniowe w Olsztynie, szkolenia Olsztyn – Mazury
  • Sale konferencyjne w Olsztynie, konferencje Olsztyn – na Mazurach
  • Sylwester w Olsztynie, Bal Sylwestrowy Olsztyn – nad jeziorem na Mazurach

 

Teren wokół obiektu wraz z boiskiem do piłki nożnej i siatkówki oraz atrakcje hotelowe takie jak kręgielnia, bilard czy tenis stołowy umożliwiają organizację firmowych imprez integracyjnych. Dolna część obiektu z sauną suchą i parową, jacuzzi, basenem, salą fitness, solarium oraz gabinetami masażu – strefa relaksu – pozwalają na regenerację sił oraz wypoczynek. Z myślą o dzieciach otworzyliśmy bajkolandię – salę zabaw dla dzieci – kompleks zjeżdżalni z basenem z kuleczkami, trampoliną i automatami do gier.

Sąsiedztwo wiejskiego gospodarstwa agro-turystycznego ze stadniną koni, powozami, amazonkami
i przepięknym pejzażem uatrakcyjnia każdą ofertę (biesiady, integracje, itd.) i daje możliwość przeżycia niezapomnianych chwil.

Cennik pobytu w Hotelu Manor (pdf)

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie hotelu: www.manorhotel.pl

Hotel Manor w Olsztynie

Aktualne oferty

TOP