Polski hotel w Austriackich Alpach

www.hotelalpinum.com

Czarnogóra + Karyntia

Czarnogóra to wielobarwna mozaika kulturowa, piękne plaże, lazurowe morze oraz wyśmienita kuchnia.

Karyntia jedyny Land w Austrii, w którym panuje klimat śródziemnomorski. Została uznana za jeden
z dziesięciu najatrakcyjniejszych regionów turystycznych świata.

Miejsce:

Hotel „Alpinum″ - Karyntia - Austria
Apartamentowiec - Dobra Voda - Czarnogóra

Termin / Trasa autokaru:

Turnus I: 20.07-01.08.2017 / Bydgoszcz - Poznań - Wrocław
Turnus II: 31.07 - 12.08.2017 / Warszawa - Łódź - Częstochowa - Katowice

Wiek uczestników:

12-18 lat

Koszt obozu:

1960 zł (w koszt obozu wliczona jest już obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

Cena zawiera:

 • Transport wysokiej klasy autokarem
 • 4 noclegi w Hotelu Alpinum w Karyntii
 • Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana + dodatkowe posiłki zawarte w programie
 • 5 noclegów w nowym apartamentowcu w Dobra Voda w Czarnogórze
 • Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana, woda)
 • Realizacja wspaniałego programu
 • Opłata Klimatyczna
 • Ubezpieczenie KL, NNW
 • Opieka doświadczonej kadry pedagogicznej

Wydatki programowe obligatoryjne:

 • Karta Karyntii, bilety wstępów, koszty realizacji wycieczek, opłata klimatyczna, usługi przewodnickie - 65 € płatne u kierownika obozu w dniu przyjazdu

Wydatki programowe nie obligatoryjne:

 • Zjeżdżalnia Pyramiden Kogel - 4 €
 • Park Linowy, Gokarty - 20 €

Sugerowane Kieszonkowe:

50 €

Uwaga:

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy.

Apartamenty w miejscowości Dobra Voda

Apartament posiada pokoje 4 i 5 osobowe. Pokoje wyposażone są w łazienkę, aneks kuchenny, duży balkon, telewizję satelitarną, klimatyzację i internet. Ośrodek położony jest zaledwie 200 m od morza, nieopodal przepięknej żwirowo-piaszczystej plaży. Na plaży znajdują się prysznice oraz liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego. Na promenadzie wzdłuż plaży jest mnóstwo kawiarenek, restauracji oraz cukierni, w które oferują lokalne specjalności kulinarne,szczególnie dania rybne oraz słodycze.

Hotel  „Alpinum" w Karyntii

Hotel posiada pokoje 4 i 5 osobowe. Pokoje wyposażone są w łazienkę, balkon i telewizję satelitarną.Na terenie hotelu znajduje się darmowy internet, świetlica, sala kominkowa i restauracyjna, mini kino, bilard, dart, tenis stołowy,piłkarzyki, plac na ognisko i grillowanie. Hotel położony na wysokości 1500 m n.p. m. Z balkonów rozciąga się niepowtarzalny widok na przepiękną panoramę Alp i Ossiacher See. Nieopodal obiektu znajdują się gokarty na stoku, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, a do plaży z krystalicznie czystą i ciepłą wodą zjeżdża się gondolą. Czas zjazdu ok. 10 minut.

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu:

Turnus I: Bydgoszcz - 19:00; Poznań - 22:00; Wrocław - 24:00
Turnus II: Warszawa - 18:00; Łódź - 20:00; Częstochowa - 22:30; Katowice - 24:00

Z pozostałych miast w Polsce możliwe dojazdy antenowe. Przy grupach powyżej 30 osób dojazdy antenowe bezpłatne. W przypadku mniejszej ilości osób (minimum 10) koszt połączenia tranzytowego określa specjalny taryfikator. Przy grupach 40 osobowych plan podróży zostanie dopasowany indywidualnie do grupy.

Dzień 2

Przyjazd do Graz. Spacer po przepięknej Starówce, wejście na Górę Zamkową, gdzie zobaczymy Uhrturm - słynną wieżę zegarową, a w miarę wolnego czasy także Twierdzę Riegersburg. Przyjazd do Vilach, zakwaterowanie w hotelu Alpinum. Obiadokolacja, dyskoteka.

Dzień 3

Śniadanie, czynny wypoczynek na kąpielisku: plażowanie, gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka, lunch (kanapki i napój). Ciepła obiadokolacja, wieczorem projekcja filmowa. 

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Czarnogóry. W godzinach wieczornych przyjazd do miejscowości Dobra Voda. Zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja.

Dzień 5

Śniadanie, całodzienne plażowanie nad morzem, gry i zabawy sportowe. Obiadokolacja, wieczorny spacer po miejscowości Dobra Voda.

Dzień 6

Śniadanie, wycieczka do Budvy - adriatyckiego kurortu wypoczynkowego, zwiedzanie zabytkowej Starówki i murów obronnych, podziwianie malowniczych widoków i przepięknych plaż, relaks nad morzem. Wieczorem obiadokolacja i zajęcia sportowe.

Dzień 7

Śniadanie, całodzienne plażowanie nad morzem, gry i zabawy sportowe, popołudniu wycieczka do Bar, obiadokolacja.

Dzień 8

Śniadanie,rejs statkiem wycieczkowym po wodach jednej z trzydziestu najbardziej malowniczych zatok na całym świecie,określanej mianem południowych fiordów - Zatoki Kotorskiej. Podczas wycieczki zwiedzanie Kotoru - miasta, którego Starówkę wpisano na listę UNESCO oraz sztucznie usypanej wyspy Gospy od Skapjela, gdzie zobaczymy piękny barokowy kościół, po zwiedzaniu chwila wypoczynek  nad morzem (plażowanie i kąpiel). Po powrocie z wycieczki obiadokolacja.

Dzień 9

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, plażowanie. Lunch i przejazd do Chorwacji. Wieczorem spacer po Dubrowniku. Kolacja (kanapki i napój). Nocny przejazd do Karyntii.

Dzień 10

W godzinach porannych przyjazd do hotelu Alpinum (zakwaterowanie w hotelu około południa), śniadanie. Spacer ma górę Gerlitzen (1911 m n.p.m). Dla chętnych Park Linowy, górskie gokarty (atrakcje są dodatkowo płatne indywidualnie przez młodzież). Obiadokolacja, dyskoteka.

Dzień 11

Śniadanie, czynny wypoczynek na kąpielisku: plażowanie, gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka, obiadokolacja, wieczorem karaoke.

Dzień 12

Śniadanie,wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze zobaczymy najsłynniejsze  austriackie Terrarium oraz wjedziemy windą na wieże widokową Pyramidenkogel. Dla chętnych i odważnych za dodatkową opłatą ok. 4 € zjazd zjeżdżalnią poduchową z samego szczytu wieży - 80 m zjazdu. W drodze powrotnej obiadokolacja.

Dzień 13

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

TOP