Polski hotel w Austriackich Alpach

www.hotelalpinum.com

Włochy + Karyntia

Włochy to przepiękne plaże, lazurowe morze, serdeczni ludzie oraz smaczna kuchnia.

Karyntia jedyny Land w Austrii, w którym panuje klimat śródziemnomorski. Została uznana za jeden z dziesięciu najatrakcyjniejszych regionów turystycznych świata.

Miejsce:

Hotel „Alpinum″ - Karyntia - Austria
Apartamentowiec - Bibione Pineda - Włochy

Termin / Trasa autokaru:

Turnus I: 24.06-05.07.2017 / Bydgoszcz - Poznań - Wrocław
Turnus II: 25.06- 06.07.2017 / Warszawa - Łódź - Częstochowa - Katowice
Turnus III: 03.07-14.07.2017 /Lublin - Rzeszów - Kraków - Katowice

Wiek uczestników:

12-18 lat

Koszt obozu:

1860 zł (w koszt obozu wliczona jest już obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

Cena zawiera:

  • Transport wysokiej klasy autokarem
  • 5 noclegów w Hotelu Alpinum w Karyntii
  • Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana + dodatkowe posiłki zawarte w programie
  • 4 noclegi w  apartamentowcu w Bibione Pineda we Włoszech
  • Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana, sok lub woda)
  • Realizacja wspaniałego programu
  • Opłata Klimatyczna
  • Ubezpieczenie KL, NNW
  • Opieka doświadczonej kadry pedagogicznej

 

Apartamenty w miejscowości Bibione

Apartament posiada pokoje 8 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i dużymi balkonami. Każdy apartament składa się z 2 sypialni i pokoju dziennego. Obiekt położony jest w miejscowości Bibione wśród zieleni lasku pinedy. Zaledwie 50 m od apartamentów znajduje się  piaszczysta plaża.

Hotel  „Alpinum" w Karyntii

Hotel posiada pokoje 4 i 5 osobowe. Pokoje wyposażone są w łazienkę, balkon i telewizję satelitarną.Na terenie hotelu znajduje się darmowy internet, świetlica, sala kominkowa i restauracyjna, mini kino, bilard, dart, tenis stołowy,piłkarzyki, plac na ognisko i grillowanie. Hotel położony na wysokości 1500 m n.p. m. Z balkonów rozciąga się niepowtarzalny widok na przepiękną panoramę Alp i Ossiacher See. Nieopodal obiektu znajdują się gokarty na stoku, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, a do plaży z krystalicznie czystą i ciepłą wodą zjeżdża się gondolą. Czas zjazdu ok. 10 minut.

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu:

Turnus I: Bydgoszcz - 19:00; Poznań - 22:00; Wrocław - 24:00
Turnus II: Warszawa - 18:00; Łódź - 20:00; Częstochowa - 22:30; Katowice - 24:00
Turnus III: Lublin - 16:30; Rzeszów - 20:00; Kraków - 22:30; Katowice - 24:00

Z pozostałych miast w Polsce możliwe dojazdy antenowe. Przy grupach powyżej 30 osób dojazdy antenowe bezpłatne. W przypadku mniejszej ilości osób (minimum 10) koszt połączenia tranzytowego określa specjalny taryfikator. Przy grupach 40 osobowych plan podróży zostanie dopasowany indywidualnie do grupy.

Dzień 2

Przyjazd do Graz. Spacer po przepięknej Starówce, wejście na Górę Zamkową, gdzie zobaczymy Uhrturm - słynną wieżę zegarową, a w miarę wolnego czasy także Twierdzę Riegersburg. Przyjazd do Vilach, zakwaterowanie w hotelu Alpinum. Obiadokolacja, dyskoteka.

Dzień 3

Śniadanie, rejs statkiem po Ossiacher See, wycieczka do zamku Landskorn, a następnie do rezerwatu makaków - jednego z dwóch miejsc na świecie, gdzie małpki te żyją na wolności, a dzięki swoim treserom dają niepowtarzalny godzinny pokaz. Lunch (kanapki, napój) w miarę wolnego czasu relaks nad jeziorem, zajęcia rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka. Ciepła obiadokolacja, karaoke.

Dzień 4

Śniadanie, czynny wypoczynek na kąpielisku: plażowanie, gry i zabawy sportowe, lunch (kanapki, napój). Zajęcia rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka, ciepła obiadokolacja, gry i zabawy.

Dzień 5

Całodzienna super wycieczka. Najpierw przejazd fascynującą trasą widokową, krainą wodospadów wysokich nawet do 350 m. Następnie zwiedzanie cudu inżynierii - fantastycznej zapory w Dolinie Spadającej Wody. Później Muzeum Porsche w Gmund. W przypadku wolnego czasu także relaks nad alpejskim basenem w Gmund. Lunch (kanapki, napój), a po powrocie do hotelu ciepła obiadokolacja oraz bal przebierańców.

Dzień 6

Śniadanie, czynny wypoczynek na kąpielisku: plażowanie, gry i zabawy sportowe, lunch (kanapki, napój). Po południu wycieczka do urokliwego kurortu Velder i wjazd windą na wieżę widokową Pyramidenkogel. Dla chętnych i odważnych za dodatkową opłatą ok. 4 € zjazd zjeżdżalnią poduchową  z samego szczytu wieży - 80 m zjazdu. Po powrocie ciepła obiadokolacja, następnie zajęcia rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka.

Dzień 7

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Wenecji. W Wenecji zobaczymy min: Kościół San Rocco, Bazylikę dei Frari, Ponte Rialto, Most Westchnień, Plac św. Marka oraz Pałac Dożów. Późnym popołudniem przyjazd do Bibione, zakwaterowanie w apartamentach. Obiadokolacja.

Dzień 8

Po śniadaniu plażowanie nad morzem, zajęcia rekreacyjno - sportowe na terenie ośrodka, ciepła obiadokolacja. Dla chętnych wieczorne szaleństwo w Luna Parku Adriatico (czynny 19:00-01:00). Za atrakcję w lunaparku każdy z uczestników płaci indywidualnie.

Dzień 9

Śniadanie, plażowanie nad morzem, zajęcia rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka, ciepła obiadokolacja. Po kolacji wieczorny spacer po urokliwym kurorcie Bibione.

Dzień 10

Śniadanie, całodzienna zabawa w aquaparku - liczne baseny, zjeżdżalnie i cała masa innych atrakcji wodnych będzie do dyspozycji uczestników. Po obiadokolacji wieczorny spacer po urokliwym kurorcie w Bibione.

 

Dzień 11

 Śniadanie, wykwaterowanie z apartamentów, relaks i ostatnie przed wyjazdem kąpiele w morzu. Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. W drodze powrotnej obiadokolacja.

Dzień 12

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

TOP