Cena od 203 zł / os.
przy grupie 29 osobowej
(podana cena może ulec zmianie)

Więcej informacji uzyskać można w naszych Biurach:

Biuro Podróż Mondial Tours
ul. Spółdzielców 6a
62-510 Konin

Biuro Podróży Mondial Tours
ul. Warszawska 10
62-400 Słupca

Przygoda w Łodzi

Program wycieczki

Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Łodzi.

Pierwszym miejsce odwiedzonym przez grupę będzie Planetarium EC1, pokaz trwa ok. godziny. Planetarium EC1 Łódź jest najnowocześniejszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Planetaria kojarzą się przede wszystkim z nauką o astronomii EC1 w Łodzi prezentuje również pokazy z dziedziny przyrodniczej.

Po zakończeniu spektaklu spacer ulicami Łodzi (ul. Piotrkowską) do Tkalni Zagadek gdzie uczestnicy będą musieli rozwiązać tajemnice i sekrety aby wydostać się z Escape Room. Każda grupa wybiera inny pokój, który każdy ma swoją osobliwą nazwę: Zbrodnia, Rytuał, Eksperyment, Cela lub Reaktor. Zabawa w Escape Room trwa ok. 1 do 1,5 h.

Następnie przejazd do Centrum Handlowego Manufaktury tam uczestnicy mają czas wolny, podczas, którego mogą zjeść obiad. Po czasie wolnym  uczestnicy spędzą godzinę w kręgielni Grakula - największe profesjonalne centrum rozrywki w Łodzi. Kręgielnia oferuje profesjonalne obuwie oraz kule dostosowane waga do potrzeb gracza.

Ostatnim miejscem jakim grupa odwiedzi będzie Teatr Muzycznym gdzie obejrzą wybrany spektakl.  Po zakończeniu spektaklu wyjazd w drogę powrotną.

Cena zwiera:

  • transport autokarem,
  • opiekę pilota,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektach,
  • ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera:

  • wydatków własnych,
  • obiadu.
TOP